WSPIERAJ NAS

Każda pomoc i wsparcie z Waszej strony jest potrzebne i z góry za nie dziękujemy.

Pomóż rozwijać to dzieło, pomóż Funkcjonariuszom i Pracownikom KAS, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.

Wesprzyj działania na rzecz poprawy statusu materialnego i prawnego Funkcjonariuszy i Pracowników.

Zadeklaruj dowolną wpłatę na konto Fundacji lub uruchom cykliczne comiesięczne zlecenie stałe z prywatnego konta. Liczy się każda złotówka.

KONTO FUNDACJI: 8517 5000 1200 0000 0023 2884 67 Raiffeisen-Polbank

Wydrukuj wniosek do Dyrektora Izby o potrącanie z wynagrodzenia dowolnie zadeklarowanej przez Ciebie kwoty i prześlij do Wydziału Finansowego Izby

wniosek o potracanie składki Fundacja

Zgodnie ze Statutem Fundacja powołuje Komisję wnioskową w skład której wchodzą osoby z każdej Izby Administracji Skarbowej i Ministerstwa Finansów.

Ponadto, jeżeli chcesz zaangażować się w działalność charytatywną, nieść pomoc potrzebującym i pomagać w realizacji celów Fundacji zgłoś się do Fundacji. Wystarczy, że napiszesz e-maila

celnicy.pl@gmail.com