11 kw.
2019
Posted in: Wiadomości
By    Możliwość komentowania Pomoc dla Janusza została wyłączona

Pomoc dla Janusza

Szanowni Państwo…
Zwracam się do Państwa z prośbą o odruch serca dla naszego kolegi Janusza Kałuży, pełniącego służbę w Izbie Administracji Skarbowej w Katowicach.
W 1992 roku Janusz miał wypadek, który spowodował złamanie prawej nogi. Za ciasno założony opatrunek gipsowy spowodował martwicę, skutkiem czego była amputacja części stopy.
Podczas drugiej operacji wszczepiono gronkowca złocistego, co spowodowało roczny pobyt w szpitalu oraz następne operacje.
Niestety, leczenie gronkowca nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.
W chwili obecnej gronkowiec zaatakował już kość piszczelową i posuwa się coraz wyżej, powodujac daleko zaawansowaną osteoporozę. Wielokrotne konsultacje lekarskie określiły diagnozę, iż konieczne jest amputowanie podudzia, gdyż choroba będzie postępowała. Na dzień 26 sierpnia 2019 roku została wyznaczona już data operacji.
Po przeprowadzonej operacji i okresie rehabilitacji do normalnego funkcjonowania niezbędna będzie proteza, która pomimo refundacji jest poza zasięgiem finansowym Janusza. Koszt takiej protezy to około 50-60 tysięcy złotych.
Pomagając w tak trudnej dla niego i najbliższych życiowej chwili, umożliwimy Januszowi powrót do normalności.
Ewentualne Dary Naszych Serc, nawet te najmniejsze proszę przekazywać na poniższe, utworzone specjalnie w tym celu konto bankowe o nazwie „Pomoc dla Janusza”:
35 1020 1390 0000 6102 0619 7687
Z poważaniem
Przewodniczący ZOI ZZ Celnicy PL
przy IAS w Katowicach
Jacek Sosnecki

Comments are closed.

Copyright © 2014 fundacjaswmateusza.pl