27 lip
2021
Posted in: Wiadomości
By    Możliwość komentowania Pomoc dla Andrzeja Nowaka – ponowienie prośby została wyłączona

Pomoc dla Andrzeja Nowaka – ponowienie prośby

Funkcjonariusze SCS i Pracownicy KAS

Koleżanki i Koledzy!

Uprzejmie informujemy, że naszemu Koledze z IAS w Katowicach Andrzejowi Nowakowi, który jest po amputacji całej kończyny prawej powyżej stawu kolanowego wypłaciliśmy w dniu dzisiejszym kwotę 6000 złotych, która pochodzi z Waszych wpłat jakie wpłynęły na ten cel na konto Fundacji.

Andrzej bardzo serdecznie Wam wszystkim dziękuje. Nie spodziewał się tak dużego odzewu, tak wielkiej dobroci z Waszej strony. Jest to dla Niego duża kwota, która znacznie ułatwi Mu walkę jaką podjął w celu powrotu do normalności i do służby.

Potrzeby finansowe na ten cel są jednak większe, dlatego Fundacja z własnej inicjatywy ponawia apel, gdyż zapewne wielu pracowników i funkcjonariuszy było na urlopach, gdy ogłosiliśmy pierwszą prośbę o wpłaty dla Andrzeja.

Pamiętajmy, że pojedyncze nawet niewielkie akty dobroci zebrane razem tworzą wielkie dobro, dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą i apelem o wsparcie finansowe akcji zakupu protezy przez wpłaty na konto FUNDACJI ŚW. MATEUSZA nr 85 1750 0012 0000 0000 2328 8467 z dopiskiem na przelewie – „Pomóżmy Andrzejowi N.”

Z serca wszystkim dziękuję za dobro, które okazujecie i którym się dzielicie.

Założyciel Fundacji

Sławomir Siwy

Comments are closed.

Copyright © 2014 fundacjaswmateusza.pl