7 lip
2021
Posted in: Wiadomości
By    Możliwość komentowania Pomoc dla Andrzeja N. została wyłączona

Pomoc dla Andrzeja N.

Koleżanki i Koledzy, Szanowni Państwo  !

 

Informujemy, że nasz kolega Andrzej Nowak pełniący służbę w Śląskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Katowicach  został hospitalizowany w związku ze schorzeniem prawej stopy. W szpitalu wykonano zabieg rewizji stopy, lecz po przeanalizowaniu schorzenia Andrzeja  skierowano  do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Tutaj  wykonano kolejne dwa zabiegi rewizji stopy, a następnie demarkacji stopy, które jednak nie dały oczekiwanego rezultatu.  Ze względu na stale pogarszający się stan  zdrowia, w sytuacji zagrożenia życia w dniu 12.01.2021 r. podjęto decyzję o amputacji całej kończyny prawej powyżej stawu kolanowego.

Po sześciotygodniowej rehabilitacji Andrzej opuścił szpital 02.03.2021r. Proces rehabilitacji w systemie szpitalnym i domowym trwa nadal, co  finalnie ma umożliwić naszemu  koledze  powrót  do pracy oraz funkcjonowania w społeczności. Żeby to jednak osiągnąć konieczny jest zakup zaawansowanej technicznie protezy, której koszt wynosi ok. 48 – 55 tysięcy zł. Leży to poza finansowymi możliwościami naszego kolegi.

Zwracamy się zatem do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc Andrzejowi, w tej tak  trudnej dla niego sytuacji.

Pomóżmy  Jemu i jego rodzinie powrócić  do normalności.

Pamiętajmy, że pojedyncze nawet niewielkie akty dobroci zebrane razem  tworzą wielkie dobro, dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą i apelem o wsparcie finansowe akcji zakupu protezy  przez wpłaty na konto FUNDACJI ŚW. MATEUSZA nr 85 1750 0012 0000 0000 2328 8467 z dopiskiem na przelewie – „Pomóżmy Andrzejowi N.”

 

Pozdrawiam

Sławomir Siwy

Założyciel Fundacji Św. Mateusza

 

 

Comments are closed.

Copyright © 2014 fundacjaswmateusza.pl