19 gru
2017
Posted in: Wiadomości
By    Możliwość komentowania Pomoc dla Adama Mikulskiego została wyłączona

Pomoc dla Adama Mikulskiego

Koleżanki i Koledzy !!!

Zwracam się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe dla naszego Kolegi Adama Mikulskiego, byłego pracownika Izby Administracji Skarbowej w Warszawie, który znalazł się w trudnej sytuacji zdrowotnej i życiowej.

W czerwcu 2017 r. u naszego Kolegi Adama zdiagnozowano chorobę nowotworową, gruczolakoraka, średniego stopnia złośliwości z przerzutami na nerki, wątrobę i węzły chłonne. Od czerwca do sierpnia br. Adam był na zwolnieniu lekarskim, od września nie pracuje. W okresie od 04.09 do 11.10.2017 r. przeszedł chemio- i radioterapię. Obecnie Adam czeka na operację.

Aktualny stan zdrowia naszego Kolegi powoduje całkowitą niezdolność do pracy i samodzielnej egzystencji, co zostało potwierdzone orzeczeniem ZUS. Adam wymaga stałej oraz długotrwałej opieki i pomocy w zaspakajaniu podstawowych potrzeb życiowych.

W chwili obecnej, Adam jest w bardzo trudnej sytuacji materialnej, bowiem koszty związane z leczeniem nowotworu znacznie nadwyrężają budżet domowy.

Dlatego też, chcielibyśmy Mu pomóc w tej trudnej dla Niego sytuacji życiowej oraz dać Adamowi dowód, że może liczyć na solidarność środowiska, że myślimy o nim w tym przedświątecznym czasie oraz że jesteśmy z nim całym sercem.

Informacja dla zainteresowanych wsparciem Kolegi Adama Mikulskiego

Wpłaty z dopiskiem „dla Adama” proszę kierować na KONTO FUNDACJI Świętego Mateusza ul. Pomorska 1/2; 48-303 Nysa

Konto nr  8517 5000 1200 0000 0023 2884 67 w Raiffeisen-Polbank

Za okazaną pomoc naszemu Koledze z góry serdecznie dziękuję.

Życzę wszystkim Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku

 

Założyciel Fundacji Św. Mateusza

Przewodniczący ZZ Celnicy PL

Sławomir Siwy

Comments are closed.

Copyright © 2014 fundacjaswmateusza.pl